Pavla Topolánková
»

Žena šéfa ODS je novou hvězdou bulváru

vytisknout článek

Zatímco se šéf ODS Mirek Topolánek (50) snaží sestavit vládu, musí se jeho manželka Pavla (51) vypořádávat s přízní bulvárních médií.

Ve středu přijala pozvání rádia Frekvence 1 do pořadu Křížový výslech. Mluvilo se hlavně o tom, co zaměstnává v posledních dnech český bulvár. Deník Šíp nedávno otiskl snímek Topolánka s jeho stranickou kolegyní, poslankyní Lucií Talmanovou (38), na soukromé večeři v restauraci na pražském Starém Městě. A od té chvíle se začalo spekulovat o intimním vztahu stranického bosse a mladé političky.

Topolánková se středečního interview na Frekvenci 1 zhostila se ctí. Na otázku Uměla byste manželovi nevěru tolerovat? odpověděla: Kdybychom nebyli tolerantní, tak bychom spolu nemohli žít 27 let. A k Topolánkově údajné přítelkyni byla velmi shovívavá. Paní Talmanová je půvabná žena, určitě je inteligentní, a navíc jednání se dnes vedou průřezově stranami a evidentně i průřezově pohlavími. Svými odpověďmi však nahrála bulvárním deníkům, které hned ve čtvrtek informovaly o tom, že manželka vítěze nedávných voleb byla svému muži nevěrná. A to kvůli její odpovědi: Kdo je bez viny, ať hodí kamenem.


Zdroj: Nedělní svět