Pavla Topolánková
»

Topolánková obdivovala dětský domov

vytisknout článek

"Jsem velmi překvapená, a nadšená z výborných děl, která jsou zde k vidění. Hledáme zrovna lokalitu, kam bychom v létě rádi vyrazili na kolech a zdejší příroda mě natolik uchvátila, že začneme uvažovat i o zdejším Národním parku České Švýcarsko."
Děčín - Pavla Topolánková, manželka českého premiéra a neuspěšná kandidátka do Senátu za stranu Jany Bob ošíkové Politika 21, navštívila včera Krásnou Lípu na Děčínsku.
Nejdříve slavnostně zahájila výstavu v galerii Českého Švýcarska, která je zaměřena na japonskou kulturu. "Jsem velmi překvapená, a nadšená z výborných děl, která jsou zde k vidění. Hledáme zrovna lokalitu, kam bychom v létě rádi vyrazili na kolech a zdejší příroda mě natolik uchvátila, že začneme uvažovat i o zdejším Národním parku České Švýcarsko," řekla Topolánková. Ve druhé části své návštěvy pak zavítala do tamního dětského domova, kde se setkala s vedením ústavu a jeho obyvateli. Kromě návštěvy a prohlídky areálu si také s dětmi zasoutěžila a v průběhu klání nezapomněla fandit. "Je to jeden z nejlepších dětských domovů, které jsem viděla. Vypadá to tady příjemně a dýchá to rodinnou atmosférou," podotkla Topolánková.

Zdroj: Ústecký deník